Locatie 1: Bonnefantenstraat 2
zaterdag 7 september 19:00 19:15 19:30 19:45 20:00 20:15 20:30 20:45 21:00 21:15 21:30 21:45 22:00 22:15 22:30 22:45 23:00 23:15 23:30 23:45 later
Binnenplaats 20:30 - 21:30  The Hillbilly Moonshiners 23:00 - 00:15  Mokoomba
Locatie 2: Bouillonstraat 3
zaterdag 7 september 19:00 19:15 19:30 19:45 20:00 20:15 20:30 20:45 21:00 21:15 21:30 21:45 22:00 22:15 22:30 22:45 23:00 23:15 23:30 23:45 later
0.006 19:00 - 23:00   Identities
B 1.003 20:00 - 20:30  AHA Trio 21:00 - 21:00  AHA Trio
Board Room B 1.019 19:30 - 20:00  Duo Aether 20:30 - 21:00  Kaleidoscope Trio 21:30 - 22:00  Duo Aether 22:30 - 23:00  Kaleidoscope Trio
Coffee Corner 19:00 - 23:00   Refugee Project
Feestzaal B 1.113 19:30 - 20:00   EU en grondrechten 20:30 - 21:00   EU en grondrechten 21:30 - 22:00   Twitter in Limburg 22:00 - 22:30   Social Factors of Pain
Grote Tuin 19:00 - 19:30  Out of Order 19:45 - 20:05  SALLY 20:15 - 20:45  2 Seconds 21:00 - 21:20  SALLY 22:00 - 22:20  SALLY
Grote tuin 21:30 - 21:45   Simon Bus 22:30 - 22:45   Simon Bus
Hal Lenculenstraat 19:00 - 23:00   Brightlands: BalanceBelt 19:00 - 23:00   Law & Technology
Kleine tuin 20:00 - 20:30  Quetzal Duo 20:45 - 21:15  Quetzal Duo 22:00 - 23:00  The Man Comes Around
Onderwijsruimte B 0.113 20:00 - 20:30   Synthetische biologie 21:00 - 21:30   Werkplaats ouderenzorg 21:00 - 21:30   Citizen Science 22:00 - 22:30   Citizen Science 22:00 - 22:30   Werkplaats ouderenzorg
Onderwijsruimte B 0.115 21:15 - 21:45  INBURG 22:15 - 22:45  INBURG
Onderwijsruimte B 0.118 19:00 - 22:45  Climate Collage 20:15 - 20:45   Klimaatrealiteit 21:30 - 22:00   Klimaatrealiteit
Onderwijsruimte B0.115 19:15 - 19:45  Stille armoede 20:15 - 20:45  Stille armoede
Onderwijsruimte C 0.302 19:00 - 23:00   Brightlands: Data Visualisation
Onderwijsruimte C 0.311-b 19:00 - 23:00  De opera van de vallende mens
Onderwijsruimte C 1.306 19:00 - 19:30   EU Disability Law 20:00 - 20:30   EU Disability Law
Onderwijsruimte D 0.227 19:00 - 23:00   JAMFLOW
Statenzaal C 1.302 19:00 - 19:30   Biobased economie 20:00 - 20:30   Matrix sublimator 21:00 - 21:30   Datavisualisatie 22:00 - 22:30   Datavisualisatie
Locatie 3: Minderbroedersberg 4-6
zaterdag 7 september 19:00 19:15 19:30 19:45 20:00 20:15 20:30 20:45 21:00 21:15 21:30 21:45 22:00 22:15 22:30 22:45 23:00 23:15 23:30 23:45 later
0.009 19:30 - 20:00   Creativiteit 20:30 - 21:00   Creativiteit 21:30 - 22:00   Deception Consultation Room
0.013 20:00 - 20:30   Politeness 20:45 - 21:15   Imaging Techniques 21:30 - 22:00   Politeness
1.169 19:30 - 20:00    EU Military Operations
Aula 19:00 - 19:30   Tinnitus 20:00 - 20:30   Influencer Marketing 21:00 - 21:30   Claims voedselverpakking 22:00 - 22:30   Claims voedselverpakking
Binnenplaats 20:00 - 21:00  André Cruyt 22:30 - 23:45  Noam Vazana
Hal 19:00 - 23:00  De volmaakte vrouw
Pleintje bij de ingang 19:00 - 23:00   La Grande Boite
Refter 0.129 19:30 - 20:00  Polished 21:30 - 22:00  Polished
Tuin Röell 19:30 - 20:00  Vima Saxophone Quartet 20:15 - 20:45   Roger Moreno 20:15 - 20:45  Roger Moreno 21:00 - 21:30  Vima Saxophone Quartet 21:45 - 22:15   Roger Moreno 21:45 - 22:15  Roger Moreno
Locatie 4: Kapoenstraat 2
zaterdag 7 september 19:00 19:15 19:30 19:45 20:00 20:15 20:30 20:45 21:00 21:15 21:30 21:45 22:00 22:15 22:30 22:45 23:00 23:15 23:30 23:45 later
0.009 19:30 - 20:00   Locked-in syndroom 21:00 - 21:30   Locked-in syndroom
Binnenplaats 20:15 - 20:45   Jori Meijer 21:45 - 22:15   Jori Meijer
Lecture Hall 2, 1.009 19:30 - 20:00   Wage Transparency 21:00 - 21:30   Wage Transparency
Parkeerplaats 19:00 - 23:30  De Karavaan ‘19
Locatie 5: Bouillonstraat 8-10
zaterdag 7 september 19:00 19:15 19:30 19:45 20:00 20:15 20:30 20:45 21:00 21:15 21:30 21:45 22:00 22:15 22:30 22:45 23:00 23:15 23:30 23:45 later
Colloquiumzaal 1, 0.009 19:45 - 20:15   AI & Ancient Games 21:15 - 21:45   AI & Ancient Games
Colloquiumzaal 2, 0.015 19:00 - 23:00   Robotics Perception
Tuin 19:00 - 23:00  Close By, Maastricht Photo Festival 19:00 - 23:00  Cave of Glass
Locatie 6: Bonnefantenstraat 15
zaterdag 7 september 19:00 19:15 19:30 19:45 20:00 20:15 20:30 20:45 21:00 21:15 21:30 21:45 22:00 22:15 22:30 22:45 23:00 23:15 23:30 23:45 later
Willem Hijstekzaal 19:30 - 20:00  Universiteitsorkest en Tuna Maastricht 20:30 - 21:00  Stichting Orgelmuziek Limburg (SOL) 21:30 - 22:00  Universiteitsorkest en Tuna Maastricht
Willem Hijstekzaal / Hijstek Hall 22:15 - 22:45  Stichting Orgelmuziek Limburg (SOL)