Locatie 1: Bonnefantenstraat 2
vrijdag 6 september 19:00 19:15 19:30 19:45 20:00 20:15 20:30 20:45 21:00 21:15 21:30 21:45 22:00 22:15 22:30 22:45 23:00 23:15 23:30 23:45 later
Binnenplaats 20:30 - 21:30  Handkerchief 23:15 - 00:30  CoCo & The Butterfields
Locatie 2: Bouillonstraat 3
vrijdag 6 september 19:00 19:15 19:30 19:45 20:00 20:15 20:30 20:45 21:00 21:15 21:30 21:45 22:00 22:15 22:30 22:45 23:00 23:15 23:30 23:45 later
0.006 19:30 - 23:00   Identities
Board Room B 1.019 19:30 - 20:00  Duo Aether 20:30 - 21:00  Kaleidoscope Trio 21:30 - 22:00  Duo Aether 22:30 - 23:00  Kaleidoscope Trio
Coffee Corner 19:30 - 23:00   Refugee Project
Feestzaal B 1.113 20:30 - 21:00   Dieetmythes 21:30 - 22:00   Dieetmythes 22:30 - 23:00   Twitter in Limburg
Grote Tuin 20:00 - 20:20  SALLY 20:30 - 21:00  Out of Order 21:15 - 21:35  SALLY 22:15 - 22:35  SALLY 22:45 - 23:15  2 Seconds
Grote tuin 21:30 - 21:45   Simon Bus 22:30 - 22:45   Simon Bus
Hal Lenculenstraat 19:30 - 23:00   MijnBreincoach 19:30 - 23:00   Beleef de vrijheid 19:30 - 23:00   Grassa!
Kleine Tuin 20:00 - 20:30  Meindert Talma 20:45 - 21:15  Meindert Talma
Kleine tuin 22:15 - 22:45  Dries 23:00 - 23:30  Dries
Onderwijsruimte B 0.113 20:00 - 20:30   Migratiegedrag
Onderwijsruimte B 0.115 20:15 - 20:45   Temp. & gezondheid 21:15 - 21:45   Temp. & gezondheid 22:15 - 22:45   Synthetische biologie
Onderwijsruimte B 0.118 20:30 - 21:00   Slaap 21:30 - 22:00   Slaap
Onderwijsruimte C 0.302 19:30 - 23:00   Brightlands: Data Visualisation
Onderwijsruimte C 0.311-b 19:30 - 23:00  De opera van de vallende mens
Onderwijsruimte D 0.227 19:30 - 23:00   JAMFLOW
Statenzaal C 1.302 20:00 - 20:30   Nanoscopie-onderzoek 21:00 - 21:30   Nanoscopie-onderzoek 22:00 - 22:30  Vliegschaamte 22:45 - 23:15  Vliegschaamte
Study Room B 1.003 20:00 - 20:30   Aquarius 21:00 - 21:30   Aquarius
Locatie 3: Minderbroedersberg 4-6
vrijdag 6 september 19:00 19:15 19:30 19:45 20:00 20:15 20:30 20:45 21:00 21:15 21:30 21:45 22:00 22:15 22:30 22:45 23:00 23:15 23:30 23:45 later
0.009 20:15 - 20:45   Smaak v.d. toekomst 21:30 - 22:00   Smaak v.d. toekomst
0.013 19:30 - 20:00   Historische gerechten 22:00 - 22:30   Historische gerechten
1.169 19:45 - 20:15   Cosel 20:45 - 21:15   Cosel
Aula 19:00 - 19:30   Openingslezing 20:00 - 20:30  Het oog wil ook wat 21:00 - 21:30  Het oog wil ook wat 22:00 - 21:30   Migratiegedrag
Binnenplaats 20:15 - 21:15   Goetze & Cissoko 22:30 - 23:45   Ragtime Rumours
Hal 19:30 - 23:00  De volmaakte vrouw 19:30 - 23:00  HistoBistro
Pleintje bij de ingang 19:30 - 23:00   La Grande Boite
Refter 0.129 19:45 - 20:15  Polished 21:15 - 21:45  Polished
Tuin Röell 19:45 - 20:15  Vima Saxophone Quartet 20:30 - 21:00   Roger Moreno 21:15 - 21:45  Vima Saxophone Quartet 22:00 - 22:30   Roger Moreno
Locatie 4: Kapoenstraat 2
vrijdag 6 september 19:00 19:15 19:30 19:45 20:00 20:15 20:30 20:45 21:00 21:15 21:30 21:45 22:00 22:15 22:30 22:45 23:00 23:15 23:30 23:45 later
Binnenplaats 20:15 - 20:45   Jori Meijer 21:45 - 22:15   Jori Meijer
Lecture Hall 1, 0.009 19:30 - 20:00   Zelfhulp brein 21:00 - 21:30   Energie & gezondheid 22:30 - 23:00   Zelfhulp brein
Lecture Hall 2, 1.009 19:30 - 20:00   Energie & gezondheid 21:00 - 21:30   Nudging 22:30 - 23:00   Nudging
Parkeerplaats 19:30 - 23:30  De Karavaan ‘19
Locatie 5: Bouillonstraat 8-10
vrijdag 6 september 19:00 19:15 19:30 19:45 20:00 20:15 20:30 20:45 21:00 21:15 21:30 21:45 22:00 22:15 22:30 22:45 23:00 23:15 23:30 23:45 later
Colloquiumzaal 1, 0.009 20:00 - 20:30  Plaats delict 21:00 - 21:30  Plaats delict 22:00 - 22:30  Plaats delict
Colloquiumzaal 2, 0.015 19:30 - 23:00   Robotics Perception
Tuin 19:30 - 23:00  Plaats Delict 19:30 - 23:00  Close By, Maastricht Photo Festival 19:30 - 23:00  Cave of Glass